0172-759800 info@bizway.nl

Een enthousiast team van specialisten
dat altijd voor u klaar staat!

Wij helpen u graag vooruit

  • Bart LagewegDirecteur

    bart@bizway.nl 0172-759800
    Bart Lageweg
    Directeur
  • Benny CiereAlgemeen manager

    benny@bizway.nl 0172-759800
    Benny Ciere
    Algemeen manager
  • Thijs van den NoulandSysteembeheerder / Programmeur

    thijs@bizway.nl 0172-759800
    Thijs van den Nouland
    Systeembeheerder / Programmeur
  • David ArendsenProgrammeur

    darendsen@bizway.nl 0172-759800
    David Arendsen
    Programmeur
  • Jeroen BomSysteembeheerder

    jeroen@bizway.nl 0172-759800
    Jeroen Bom
    Systeembeheerder
  • Bart StamSysteembeheerder

    bstam@bizway.nl 0172-759800
    Bart Stam
    Systeembeheerder
  • Evert van HoftenSysteembeheerder

    evert@bizway.nl 0172-759800
    Evert van Hoften
    Systeembeheerder
  • Kevin KaffaJunior programmeur

    kevin@bizway.nl 0172-759800
    Kevin Kaffa
    Junior programmeur
  • Maartje LavrijssenSLA website beheer

    maartje@bizway.nl 0172-759800
    Maartje Lavrijssen
    SLA website beheer
  • Carin de VreugdServicedesk medewerker

    carin@bizway.nl 0172-759800
    Carin de Vreugd
    Servicedesk medewerker
  • Anton van RooijenStagiair

    anton@bizway.nl 0172-759800
    Anton van Rooijen
    Stagiair
  • Diana LagewegAdministratie

    diana@bizway.nl 0172-759800
    Diana Lageweg
    Administratie
  • Piet KafoeAdviseur

    piet@bizway.nl 0172-759800
    Piet Kafoe
    Adviseur
  • Ruim 15 jaar actief

  • Actief bezig met groene energie

  • Actieve samenwerking met ontwikkelaar

  • Performance (pagespeed) is topprioriteit

  • Alle vitale onderdelen zijn dubbel uitgevoerd