0172-759800 info@bizway.nl

Een enthousiast team van specialisten
dat altijd voor u klaar staat!

Wij helpen u graag vooruit

  • Bart LagewegDirecteur

    bart@bizway.nl 0172-759800
    Bart Lageweg
    Directeur
  • Benny CiereManager Operations

    benny@bizway.nl 0172-759800
    Benny Ciere
    Manager Operations
  • Thijs van den NoulandTechnical Support Engineer

    thijs@bizway.nl 0172-759800
    Thijs van den Nouland
    Technical Support Engineer
  • David ArendsenDevelopment Engineer

    darendsen@bizway.nl 0172-759800
    David Arendsen
    Development Engineer
  • Jeroen BomSystem Engineer

    jeroen@bizway.nl 0172-759800
    Jeroen Bom
    System Engineer
  • Bart StamSystem Engineer

    bstam@bizway.nl 0172-759800
    Bart Stam
    System Engineer
  • Tycho Niestadt Servicedesk

    tycho@bizway.nl 0172-759800
    Tycho Niestadt
    Servicedesk
  • Martijn Verschoor Servicedesk

    martijn@bizway.nl 0172-759800
    Martijn Verschoor
    Servicedesk
  • Evert van HoftenServicedesk

    evert@bizway.nl 0172-759800
    Evert van Hoften
    Servicedesk
  • Kevin KaffaServicedesk

    kevin@bizway.nl 0172-759800
    Kevin Kaffa
    Servicedesk
  • Maartje LavrijssenSLA website beheer

    maartje@bizway.nl 0172-759800
    Maartje Lavrijssen
    SLA website beheer
  • Dieke MiltenburgSLA website beheer

    dieke@bizway.nl 0172-759800
    Dieke Miltenburg
    SLA website beheer
  • Diana LagewegAdministratie

    diana@bizway.nl 0172-759800
    Diana Lageweg
    Administratie
  • Piet KafoeAdviseur

    piet@bizway.nl 0172-759800
    Piet Kafoe
    Adviseur
  • Ruim 15 jaar actief

  • Actief bezig met groene energie

  • Actieve samenwerking met ontwikkelaar

  • Performance (pagespeed) is topprioriteit

  • Alle vitale onderdelen zijn dubbel uitgevoerd